Na kontaktoni

Changzhou Hucheng Imp.and Exp. Co., Ltd.

Adresë

Nr.11-1212, Longzhou yidu, rd zhulin bei, changzhou, china

telefon

0086-519-83978895
0086-18961228650
0.086-13337881362

orë

E hënë-e Premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora
shtunë, e dielë: e mbyllur

Dëshironi të punoni me SHBA?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni