Rreth Nesh

Changzhou Hucheng Imp.and Exp. Co., Ltd.

Produkti ka dalë në treg për 50 vjet, me një vëllim vjetor të shitjeve prej 20 milion. Produkti eksportohet në më shumë se 40 vende dhe qindra lloje të materialit të saldimit.

markë

Hucheng - do të ishte markë e njohur botërore e prodhimit të telit të saldimit.

exprience

50 vjet në zhvillim të vazhdueshëm të përvojës në industrinë e telave të saldimit.

Përshtatje

Aftësi personalizuese e sofistikuar për industrinë tuaj të aplikimit.

未 标题 -1

Imp Changzhou Hucheng. & Exp. Co, Ltd, është pecializon në prodhimin e të gjitha llojeve të materialeve të saldimit dhe pajisje të tilla si telat e butë të saldimit të çelikut, telat e saldimit të çelikut inox, telat e saldimit të aliazhit të aluminit, telave me prurje fluksi, telat e saldimit të çelikut me aliazh të ulët, telat e saldimit të harkut të zhytur, tela saldimi me pllaka elektrolese dhe pishtarë të saldimit, harxhuese gjithashtu.

 

Nga viti 2012, kompania jonë ka arritur një prodhim vjetor prej 100,000 tonësh Materiale të saldimit. Ne trajtojmë seriozisht cilësinë e produktit, shërbimin ndaj klientit dhe inovacionin teknologjik. Ajo ka kaluar certifikimin e Sistemit lSO9002 të frëngjisht. Produktet tona kryesore janë miratuar nga COS kineze, amerikane ABS, britanike LR, gjermane TUV, DB, GL.

Ne vazhdojmë të inovojmë teknologjinë për të përmbushur nevojat e klientëve. ne ofrojmë konsultim dhe shërbim. Për më tepër, ajo zhvillon materiale speciale për saldim duke bashkëpunuar me institucionet e arsimit të lartë, institutet kërkimore, fabrikat e çelikut etj.

Aplikacion

 

 

Teli ynë i saldimit është aplikuar gjerësisht në shumë fusha të tilla si tubacione të naftës dhe gazit të lëngshëm, anije me presion, prodhim enësh, pajisje mjekësore, hekurudhor, ndërtim anijesh, automobila dhe motoçikleta. Produkti gëzon një famë të mirë si brenda dhe jashtë vendit. Ne do të krijojmë një marrëdhënie afatgjatë me klientët në të gjithë botën.

rreth-Us3

Shipping

20200313085927

Trego produkti

DSC_0022
rreth-us1
rreth-us2

ekspozitë

b0cd9e8a
4487a5e8
20200305132813
20200305132816

Duke u mbështetur në performancën e shkëlqyer të produktit dhe shërbimin e plotë, produktet e kompanisë kanë performancë të shkëlqyeshme në provinca dhe qytete të ndryshme të vendit, të tilla si: Shanghai Volkswagen, Wuhu Chery Automobile Company, Qishuyan Lokomotivë dhe Fabrika e Rolling Stock dhe ndërmarrje të tjera të njohura ; kompania është gjithashtu në industri Një nga kompanitë e pakta me të drejta eksporti, produktet eksportohen në 40 vende dhe rajone të tilla si Shtetet e Bashkuara, Japonia, Rusia, Franca, Mbretëria e Bashkuar dhe Italia. Materialet e saldimit të prodhuara nga kompania janë njohur dhe përdorur nga gjithnjë e më shumë klientë vendas dhe të huaj.

about-us-05