јавете се на: 0086-18961228650

Контактирајте не

Чангжу Хученг Imp.and Exp. Копродукции, ООД

Адреса

No.11-1212, Longzhou yidu, rd zhulin bei, changzhou, China

Телефон

0086-519-83978895
0086-18961228650
0086-13337881362

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот
сабота, недела: затворен

САКАТЕ ДА РАБОТИ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја